LedCenter

HELISTA 6612000 JA ME TULEME NÄIDISTEGA ISE KOHALE NING KOOS LEIAME TEILE PARIMA LAHENDUSE

Led ekraanid

Meie tooted valmistatakse tehases vastavalt meie klientide vajadustele. TOP 20 mudelid kohe laos ja ei vaja eelnevalt tellimist. Koostöös valmistajatehasega saame pakkuda klientidele kui ka edasimüüjatele parimat hinda.

LED ekraani peamised eelised:

  • INNOVATIIVNE TOODE- Kompaktne ja mobiilne ekraan suudab kuvada kõiki tekste,kellaaega,taimerit,temperatuuri ja kõrgkvaliteetseid multimeedia pilte, meelitades seega inimeste tähelepanu nagu magnet.
  • KÕRGE HELEDUSTASE- Ekraanide peamine omadus on hea  pildi nähtavus, tagades hea arusaadavuse ka päikeselise ilmaga.Samas on võimalik heledust reguleerida automaatselt vastavalt kellaajale ja vajadusele.
  • SUUR VALIK ERINEVAID MÕÕTMEID- Tänu moodulite õhukesele disainile ja kergele kaalule on võimalik pea igas mõõdus ekraane moodustada.Enimlevinud ekraani formaadid on pidevalt kohe laos.
  • FUNKTSIONAALSUS- Ekraan kuvab operatiivselt omavalmistatud teksti ,seega väga lihtsalt ja kiirelt saab uuendada informatsiooni, mida kuvatakse ekraanil ilma mingisuguste lisakuludeta. Vajadusel saab infot saata ka kaugjuhtimise teel teisest riigist.